Podkładki korkowe z wygrawerowanym logotypem firmy

Grawerowane podkładki korkowe
  • Grawerowane podkładki korkowe

Krótki opis

Podkładki korkowe o średnicy 10 cm z wygrawerowanym logotypem firmy, stroną internetową oraz dopasowaną grafiką. Projekt graficzny jest dostarczony przez klienta. Produkt wykonany z najwyższej jakości korka, który jest naturalnym i przyjaznym dla środowiska materiałem. Podkładki korkowe są doskonałym sposobem na promowanie marki w trakcie spotkań biznesowych, konferencji czy eventów. Ich wytrzymała i trwała konstrukcja zapewnia długotrwałe użytkowanie. Możliwe zastosowania: Spotkania biznesowe, konferencje i eventy Użytkowanie w biurze lub w domu Dodatkowe informacje: Projekt graficzny dostarczony przez klienta, Produkt wykonany na zamówienie, dostępny w określonej ilości i terminie, Możliwość dostosowania produktu do indywidualnych wymagań.

Szczegóły

  • Kolekcja: Podkładki korkowe
  • Materiały: Korek
  • Status: Dostępne na zamówienie

Główne cechy

  • Średnica: 10cm
  • Materiał: korek
  • Wygrawerowany logotyp firmy, strona internetowa i dopasowana grafika
  • Naturalny i przyjazny dla środowiska materiał
  • Doskonały sposób na promowanie marki podczas spotkań biznesowych, konferencji czy eventów
  • Wytrzymała i trwała konstrukcja zapewnia długotrwałe użytkowanie

Podkładki korkowe stały się bardzo popularnym rozwiązaniem, służącym do zabezpieczenia powierzchni przed zarysowaniami lub plamami. Dzięki możliwości wykonania grawerowania laserowego spersonalizujesz podkładki w taki sposób w jaki sobie zażyczysz. Czy przez dodanie strony internetowej, czy własnej grafiki, czy też motywującego tekstu. Dzięki temu oprócz cechy ochronnej i praktycznej, uzyskujesz atrybut dekoracyjny, ale również reklamowy.

Grawerowanie podkładek korkowych polega na wypalaniu na powierzchni korka grafiki, tekstu lub wzoru przy użyciu lasera. Dzięki temu uzyskuje się precyzyjne i trwałe wytłoczenie. Dzięki zastosowaniu technologii grawerowania laserowego uzyskujemy jednolitą ciemną grafikę, która wyróżnia się na jasnej powierzchni korkowej.

Dlatego jeżeli szukasz prezentu dla bliskich osób, potrzebujesz gadżetu lub upominku firmowego to grawerowane podkładki korkowe będą świetnym rozwiązaniem. Wystarczy tylko odpowiednia personalizacja, aby nadać im wartości i charakteru.

Grawerowane podkładki korkowe – kontakt

Zaangażuj nas do pracy albo tylko przywitaj się z nami. Czekamy na Twoją wiadomość, aby móc wspólnie porozmawiać na Twoje potrzeby.

Jeżeli interesują Cię grawerowane podkładki z korka, to tym bardziej skontaktuj się z nami. Wspólnymi siłami uzyskamy jeszcze lepszy efekt! Pozdrawiamy ciepło, zespół Trzykąty!

Telefon:

+48 504658306

E-mail:

kontakt@trzykaty.pl

Adres:

Dworcowa 6/3, 41-800 Zabrze

Twoje imię:
E-Mail:
Telefon:
Wiadomość:
Udowodnij, że jesteś człowiekiem: 1 + 4 = ?
Pokaż