Warsztaty Artystyczne

Warsztaty ceramiczne

„W ceramice nie chodzi tylko o efekt końcowy, ale o proces, w którym powstaje.” – Dominika Dąbrowska

Warsztaty ceramiczne to idealne miejsce do poznawania i tworzenia pięknej ceramiki. Podczas warsztatów odkryjesz różne techniki lepienia, szkliwienia i metody tworzenia oszałamiających dzieł sztuki. Spotkasz i poznasz innych super ciekawych ludzi. Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym, czy doświadczonym artystą, w warsztacie ceramicznym każdy znajdzie coś dla siebie.

Czego nauczysz się na moich warsztatach ceramicznych?

Doboru narzędzi
Nauczysz się korzystać z różnych narzędzi do tworzenia różnych tekstur oraz kształtów.
Techniki modelowania
Pokażę Ci jak tworzyć trzema technikami modelowania, aby stworzyć swój wymarzony przedmiot.
Szkliwienia
Dekorowania oraz szkliwienia farbami podszkliwnymi oraz szkliwem spożywczym – przystosowanym do żywności.
Procesu
Dowiesz się jak przebiega cały proces powstawania. Od uformowania po wypiek w piecu ceramicznym gotowego elementu.

Gdzie prowadzę Warsztaty?

Działam silnie lokalnie na terenie śląska!

Warsztaty prowadzę w różnych klimatycznych miejscach. Każde jest inne, wyjątkowe!
Dojeżdżam do szkół, przedszkoli, firm i grup zorganizowanych.
Mogę również poprowadzić warsztaty w Twoim domu czy ogrodzie. Wszystko by móc poczuć się lekko i swobodnie w procesie twórczym.

warsztaty ceramiczne plenerowe

Warsztaty plenerowe

Idealne dla grupy przyjaciół, pikniki, festyny i imprezy firmowe

Szukasz ciekawego i niepowtarzalnego sposobu na spędzenie weekendu? Masz grupkę przyjaciół, z którymi w unikatowy sposób chcesz spędzić czas? Sprawdź moje warsztaty plenerowe! Oferuję różnorodne warsztaty, które są idealne dla osób w każdym wieku i na każdym poziomie umiejętności. Od pirografii i ceramiki, po malowanie, każdy znajdzie coś dla siebie. Co najważniejsze, moje warsztaty odbywają się na zewnątrz, dzięki czemu możesz cieszyć się świeżym powietrzem i piękną scenerią, jednocześnie ucząc się czegoś nowego. Więc na co czekasz? Skontaktuj się ze mną już dziś i zacznij odkrywać otaczający Cię świat!

Warsztaty dla dzieci i młodzieży

Prowadzone w szkołach, przedszkolach, klubach malucha, pozaszkolnych punktach rozwoju i odkrywania talentów dziecka.

Szukasz kreatywnego ujścia dla swojego dziecka? Jesteś nauczycielem i masz pomysł dla swoich podopiecznych na spędzenie kreatywnie czasu? Warsztaty ceramiczne to doskonały sposób na wyrażenie swojej artystycznej strony. Dzieci będą mogły projektować i tworzyć własne, niepowtarzalne dzieła sztuki, z których będą mogli korzystać i cieszyć się przez wiele lat.

Warsztaty ceramiczne prowadzone przeze mnie pomogą Twojemu dziecku uwolnić kreatywność. Będą się tak dobrze bawić, że nawet nie zorientują się, że uczą się i rozwijają nowe umiejętności.

20220201_185814

Warsztaty z pirografii

„Pirografia to piękna i wyjątkowa forma sztuki, którą może cieszyć się każdy”. – Dominika Dąbrowska

Na warsztatach z pirografii nauczysz się tworzyć piękne i niepowtarzalne wzory na drewnie za pomocą pirografa. Będziesz mógł wybierać spośród wielu szablonów projektów lub tworzyć własne. Możliwości są nieskończone! Jeżeli Twoja praca będzie potrzebowała wisienki na torcie – do dyspozycji będą jeszcze farby akwarelowe, którymi nadasz ostateczny wygląd swojego arcydzieła.

pokaż